Krynica Zdrój
Skomentuj

Krynica Zdrój – polecane hotele

Aby każdy nasz wyjazd był absolutnie wyjątkowy, konieczne jest znalezienie nie tylko odpowiedniego miejsca docelowego, obranie najładniejszych zabytków czy obiektów o najwdzięczniejszej do poznania historii, ale również znalezienie miejsca, w którym nasze noclegowanie będzie znakomita przygodą, okazją do odpoczynku, nabrania sił, a może nawet skorzystania z luksusowej oferty zabiegów relaksacyjnych. Warto wybierać miejsca o podwyższonym standardzie, ponieważ inwestowanie w nasz odpoczynek to obecnie najlepsza inwestycja, jaką możemy poczynić dla siebie samych. W Krynicy Zdroju można znaleźć kilka hoteli godnych polecenia przede wszystkim ze względu na bardzo wysokie noty samych gości.

Wybierz najlepsze

Jeśli lubisz hotele z zapierającym dech w piersiach widokiem ze względu na ich położenie, koniecznie musisz poznać hotel Krynica Conference & SPA, uroczo przytulony do Góry Krzyżowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Góry Parkowej, na którą rozciąga się znakomity widok. Cztery gwiazdki sprawiają, że czujemy na własnej skórze obietnicę doskonałego wypoczynku w jednym ze stu czterdziestu sześciu komfortowych oraz zawsze doskonale przygotowanych na swoich gości klientów. W apartamentach jednocześnie może wypoczywać nawet trzystu spragnionych luksusu i odpoczynku turystów klasy premium. Z tego miejsca będziesz mieć także bezpośrednio dosłownie kilka kroków do sankostrady, kortów tenisowych czy wyciągu narciarskiego. Będziesz mieć więc pewność, że znajdujesz się w najwłaściwszym miejscu.

Oferta hoteli premium

Hotele takie jak ten są uważane za najlepsze oraz najchętniej wybierane ze względu na bogatą ofertę, proponowaną na miejscu. Coraz częściej możemy spotkać się z atrakcyjnymi cenami pakietowych wyjazdów z jakiejś okazji lub odwrotnie – kompletnie bez okazji. Hotel Krynica Conference w swojej ofercie ma na przykład propozycje podzielone na jesienne, zimowe, weekendowe, a także sylwestrowe, zawsze doskonale dopasowane do okazji, jakiej mają towarzyszyć. Jedna z ofert, na przykład listopadowa, obejmuje dwa noclegi w komfortowym apartamencie, pełne wyżywienie w postaci śniadania oraz obiadokolacji, popołudniowe poczęstunki zatytułowane „Jesienne Specjały”, zajęcia sportowe z wykwalifikowanym instruktorem dla poprawienia kondycji oraz polepszenia san stroju, spacer po najciekawszych miejscach w Krynicy, wieczorna dyskoteka i oczywiście możliwość nielimitowanego korzystania ze strefy SPA, jacuzzi czy basenu. Takie oferty coraz chętniej wybierane są przez singli, chcących gdzieś wyjechać, coś zobaczyć i niekoniecznie czuć się w takich miejscach osamotnionymi i otoczonymi jedynie przez zakochane pary.

To jednak również miejsce, w którym organizowane są imprezy z wielkim rozmachem oraz z przysłowiową „pompą”, jakiej się oczekuje od końcowo rocznych zabaw. Huczny bal to okazja to szampańskiej zabawy przy znakomitym jedzeniu oraz przy akompaniamencie muzyki rozrywkowej.

Jak smakuje czterogwiazdkowa kuchnia?

W tego typu restauracjach można również spotkać najwykwintniejsze specjały kuchni tradycyjnej, oparte na starych i sprawdzonych recepturach, przygotowywanych z lokalnych składników przez najlepszych szefów kuchni. Jest to więc również niebywała okazja dla smakoszy, podróżujących poszukiwaniu nowych smaków i niepoznanych dotąd kuchni. W przypadku tego obiektu mamy do czynienia aż z trzema obiektami gastronomicznymi – Restauracją Różaną, Klubem u Stones’ów, Lobby Bar Deja Vu oraz Biesiadną Elbestówką. Może również dlatego Hotel Krynica ma takie, a nie inne opinie swoich gości.

Nie tylko da wypoczynku

Hotele tego typu są dzisiaj obiektami nowoczesnymi oraz wielozadaniowymi, w zasadzie można rzecz – uniwersalnymi, ponieważ nie tylko spędzisz tutaj romantyczny weekend we dwoje, pławiąc się w luksusie i korzystając z tutejszych atrakcji, ale również zorganizujesz spotkanie biznesowe, przeprowadzisz konferencję, pokażesz swoją firmę w dobrym świetle przed inwestorami czy ważnymi, zagranicznymi gośćmi.

Zresztą, trudno się dziwić, że to właśnie to miejsce jest w Krynicy wybierane najczęściej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *